pyro

Nabídka

Malé ohňostroje

Malé ohňostroje jsou sestaveny z pyrotechnických výrobků kategorie F2.  (dostupné osobám starším 18ti let) a výrobků kategorie F3. (dostupné osobám starším 21ti let). Cena se přibližně pohybuje okolo 1500 Kč/minuta. Tyto malé ohňostroje si může odpálit zákazník sám. My Vám buď ohňostroj smontujeme kompletní, nebo si jej sami smontujete dle podrobného návodu.
Tento ohňostroj vyžaduje jen malé bezpečnostní opatření, které je všeobecně známé jako při silvestrovské noci. Samozřejmostí je návod k použití v českém jazyce. Tyto sestavy neobsahují rakety u kterých nelze zabezpečit směr letu. Ideální doba tohoto ohňostroje se pohybuje do pěti minut. Cena ani čas těchto ohňostrojů není přímo omezena, ale s cenou roste množství použitých efektů, kdy může být problém s dopravou, bezpečnostním zabezpečením i samotnou instalací.

pozn. Nezapomínejte, že pyrotechnické výrobky jsou ve II. kategorii nebezpečnosti především proto, že obsahují malé množství výbušnin. Pokud se zapojí větší množství těchto efektů, vytvoří se výbušnina vyšší třídy. Pokud dojde k defektu, nemáte možnost ohňostroj zastavit dokud nevyhoří. Z tohoto důvodu volte raději rozumnou variantu.

Střední ohňostroje

Střední ohňostroje odpalujeme my. Jsou sestavovány z pyrotechnických výrobků kategorie F3. (třídy nebezpečnosti), kde k jejich odpalu je méně náročná legislativa než u ohňostrojných prací. Každý z těchto ohňostrojů je originální a sestaven na klíč. Přibližná cenová relace se pohybuje okolo 4000 – 10 000Kč/min. Střední ohňostroje se časově pohybují od čtyř do patnácti minut. Delší ohňostroj je možný, ale pro diváky už může být nudný. Z tohoto důvodu je lepší udělat ohňostroj živější a použít více větších efektů. Čas je přibližným vodítkem pro stanovení ceny a je značně zavádějící. Kvalitu nepoznáte podle délky ohňostroje. Někdo Vám zapálí pár fontán, které se cenově pohybují kolem pár stokorun, nechají se hořet minutu a napočítá Vám 1000Kč/minutu. My se přizpůsobíme podle cenových představ klienta, prostředí, počtu lidí a především pro jakou příležitost je ohňostroj určen. Také hodně záleží jak vypadá místo k odpalu a místo dopadu efektů. Jestli v blízkosti není les, pole s obilím, nemocnice, … Podle těchto veličin se sestaví choreografie. Ohňostroj je odpalován přes speciální počítač a VIP osobě (pokud nejde o odpal podle hudby) umožníme spuštění ohňostroje. V dnešní době už kde kdo nabízí ohňostroj synchronizovaný do hudby. Ne všichni se umí trefit do taktů hudby. Takové věrné pyromuzikálové show se pohybuje od sta tisíců a výše. Jsou efekty, které se vyrobí přesně dle požadavků na zakázku. Na takový ohňostroj se tým ohňostrojařů připravuje měsíce. Z důvodu, že používáme počítačovou techniku i na střední ohňostroje můžete vidět za svoje peníze i zmenšenou show za přijatelné ceny. Jsme firma, která tento druh umění dělá především proto, že nás to baví. V dnešní době už spolupracujeme i s firmou, která Vám může zajistit kompletní kulturní akci.

Ohňostrojné práce

Ohňostrojné práce (gigantické ohňostroje) značí akce nejvyššího významu a také nejvyššího rozpočtu. Ohňostrojné práce vyžadují velké přípravy a čas od zpracování technické dokumentace, která obsahuje: program ohňostroje, určení a způsob ochrany bezpečnostního okruhu. Je zde zapotřebí maximální bezpečnostní opatření. K tomu je zapotřebí zajistit hasiče, záchrannou službu a hlídání odpaliště. Povolení k těmto ohňostrojným pracem dává příslušný obvodní báňský úřad. Tyto ohňostroje se skládají z pyrotechnických efektů kategorie F3, F4. Není zde omezení ráže ani efektu. U nás nejsou tyto akce tak rozšířené, ale jsou i u nás k vidění. Zde nelze nemluvit o ceně za minutu, jako spíše o rozpočtu na tuto akci. Ceny se pohybují od 80000 Kč výše. Tato akce je určena pro několik tisíc lidí, kde ohňostroj je viděn na velkou vzdálenost.